Blog o marketingu i technologii

Cześć, jestem Kacper Duras - interesuję się marketingiem i zagadnieniami technicznymi związanymi z branżą IT. Zajmuję się działaniami dla klientów w obszarze szeroko pojętej komunikacji i analityki. Mój zakres umiejętności w połączeniu z chęcią do podejmowania nowych wyzwań skutkuje efektywną realizacją działań w efektownym stylu.


Wybrane opinie

Kilkukrotnie miałem przyjemność współpracy z Kacprem przy projektach marketingowych. Kacper cechuje się analitycznym umysłem, który pozwala w mgnieniu oka rozwiązywać złożone problemy. Podczas pracy skupia się na efektywnym wykorzystaniu czasu, który przeznacza na pełną realizację stawianych celów i maksymalizacje zysku. Wszystkim polecam tego specjalistę oraz, przede wszystkim, niezwykle pozytywnego człowieka.
Working with Kacper was a pure pleasure. He is not only ambitiousand devoted to work, but also eager to cooperate and help hiscolleagues. During our mutual work, he proved to be a responsible and creative marketing strategist. If you  are looking for a media professional, Kacper is the person to go to.
Kacper is a competent person to work well with. He fulfills his taskswell and demonstrates skills that are desired at work. At the sametime, he demonstrates the right approach to clients and  colleagues.
Powiedzieć o Kacprze, że wiele potrafi, to jak nic nie powiedzieć. Nie widziałem w życiu bardziej solidnego człowieka - przede wszystkim wie co robi. Polecam z czystym sumieniem.

Więcej możesz znaleźć na moim profilu w serwisie Facebook i LinkedIn.